GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Text
el: Κείμενο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Query
el: Ερώτημα

en: Search Result
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Search result
el: Αποτελέσματα αναζήτησης
