GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Text
it: Testo

en: Filter
it: Filtra

en: Location
it: Posizione

en: Search Result
it: Risultato ricerca

en: Offset
it: Scostamento

en: Search result
it: Risultato della ricerca
