GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Suggestions
kn: ಸಲಹೆಗಳು

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
