GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Text
oc: Tèxte

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Query
oc: Requèsta

en: Search Result
oc: Resultat de recèrca

en: Offset
oc: Decalatge

en: Project ID
oc: Id del projècte

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca
