GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Query
sv: Databasfråga

en: Search Result
sv: Sökresultat

en: Offset
sv: Kompensera

en: Suggestions
sv: Förslag

en: Search result
sv: Sökresultat
