GraphQL Vertex AI (1.1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Query
ca: Consulta

en: Search Result
ca: Resultats de la cerca

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Connection
ca: Connexió

en: Search result
ca: Resultat de la cerca
