GraphQL Vertex AI (1.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Text
cy: Testun

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Query
cy: Ymholiad

en: Offset
cy: Ongli
