GraphQL Vertex AI (1.1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Text
eu: Testua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Query
eu: Kontsulta

en: Search Result
eu: Bilaketaren emaitza

en: Offset
eu: Desplazamendua
