GraphQL Vertex AI (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: Location
nl: Locatie

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Connection
nl: Verbinding

en: Search result
nl: Zoekresultaat
