GraphQL Vertex AI (1.1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Text
uk: Текст

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Query
uk: Запит

en: Search Result
uk: Результат пошуку

en: Offset
uk: Зміщення

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Connection
uk: З'єднання

en: Search result
uk: Результат пошуку

en: Search query
uk: Пошуковий запит

en: Page Size
uk: Розмір аркуша
