GraphQL Vertex AI (1.2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Text
ar: نص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: Query
ar: استفسار

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Search result
ar: نتيجة البحث
