GraphQL Vertex AI (1.2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ
