GraphQL Vertex AI (1.2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Text
hu: Szöveg

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Search Result
hu: Keresés eredménye

en: Offset
hu: Eltolás

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Search result
hu: Keresés eredménye

en: Page Size
hu: Oldal mérete
