GraphQL Vertex AI (1.2.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Text
ja: テキスト

en: Filter
ja: フィルター

en: Location
ja: 場所

en: Query
ja: クエリー

en: Search Result
ja: 検索結果

en: Offset
ja: オフセット

en: Project ID
ja: プロジェクト ID

en: Search result
ja: 検索結果
