GraphQL Vertex AI (1.2.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Query
pl: Zapytanie

en: Search Result
pl: Wynik wyszukiwania

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Result count
pl: Licznik wyników

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Connection
pl: Połączenie

en: Search result
pl: Wyniki wyszukiwania
