GraphQL Vertex AI (1.2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Text
ru: Текст

en: Filter
ru: Фильтр

en: Location
ru: Место

en: Query
ru: Запрос

en: Search Result
ru: Результат поиска

en: Offset
ru: Пропустить

en: Suggestions
ru: Предложения

en: Connection
ru: Соединение

en: Search result
ru: Результат поиска
