GraphQL Views (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Fields
fr: Champs

en: Entity
fr: Entité

en: Raw output
fr: Sortie brute

en: You have no fields. Add some to your view.
fr: Vous n'avez aucun champ. Ajoutez-en à votre vue.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
fr: Le nom système doit contenir uniquement des lettres, des nombres, des tirets et des tirets bas.

en: All field aliases must be unique
fr: Tous les alias de champ doivent être uniques

en: Use entities as row data.
fr: Utiliser les entités comme données de ligne.

en: Use fields as row data.
fr: Utiliser les champs comme données de ligne.

en: Alias for @id
fr: Alias pour @id

en: Raw output for @id
fr: Rendu brut pour @id
