GraphQL Views (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Entity
ro: Entitate

en: Raw output
ro: Ieșire neprelucrată

en: You have no fields. Add some to your view.
ro: Nu aveți nici un câmp. Adăugați câteva vizualizării dumneavoastră.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
ro: Numele lizibil de către mașină trebuie să conțină doar litere, numere, liniuțe și liniuțe jos.

en: All field aliases must be unique
ro: Toate alias-urile de câmp trebuie să fie unice

en: Use entities as row data.
ro: Utilizare entități ca date sursă pentru rânduri

en: Use fields as row data.
ro: Utilizare câmpuri ca date sursă pentru rânduri

en: Alias for @id
ro: Alias pentru @id

en: Raw output for @id
ro: Ieșire neprelucrată pentru @id
