GraphQL Views (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Fields
fi: Kentät

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Raw output
fi: Raakatuloste

en: You have no fields. Add some to your view.
fi: Sinulla ei ole kenttiä. Lisää joitakin näkymääsi.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
fi: Koneluettava nimi voi sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.

en: All field aliases must be unique
fi: Kaikkien kenttäaliaksien on oltava yksilöllisiä

en: Use entities as row data.
fi: Käytä entiteettejä rivitietona.

en: Use fields as row data.
fi: Käytä kenttiä rivitietona.

en: Alias for @id
fi: Alias ID:lle @id

en: Raw output for @id
fi: Raakatulos ID:lle @id
