GraphQL Views (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Fields
sv: Fält

en: Entity
sv: Objekt

en: Raw output
sv: Ren utdata

en: You have no fields. Add some to your view.
sv: Du har inga fält. Lägg till några i din vy.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
sv: Det maskinläsbara namnet får endast innehålla bokstäver, siffror, bindestreck och understreck.

en: All field aliases must be unique
sv: Alla fältalias måste vara unika

en: Alias for @id
sv: Alias för @id

en: Raw output for @id
sv: Obearbetad utmatning för @id
