GraphQL Views (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Field
da: Felt

en: Fields
da: Felter

en: String
da: Tekst

en: Float
da: Kommatal

en: Boolean
da: Boolsk

en: Raw output
da: Råt output

en: You have no fields. Add some to your view.
da: Du har ingen felter. Tilføj nogle til dit view.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
da: Det maskinlæsbare navn må kun indeholde bogstaver, tal, bindestreger og understregninger.

en: All field aliases must be unique
da: Alle feltaliaser skal være unikke

en: Use entities as row data.
da: Brug entities som rækkedata.

en: Use fields as row data.
da: Brug felter som rækkedata.

en: Raw output for @id
da: Råt output for @id
