GraphQL Views (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Field
cs: Pole

en: Fields
cs: Pole

en: String
cs: Řetězec

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)
