GraphQL Views (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Field
hr: Polje

en: Fields
hr: Polja

en: String
hr: Struna

en: Float
hr: Realni broj

en: Alias
hr: Nadimak

en: Boolean
hr: Boleanski
