GraphQL Views (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Field
km: វាល

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
