GraphQL Views (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
