GraphQL Views (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Field
lt: Laukelis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: String
lt: Eilutė

en: Entity
lt: Esybė

en: Float
lt: Kintantis

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Boolean
lt: Loginis
