GraphQL Views (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Field
pl: Pole

en: Fields
pl: Pola

en: String
pl: Napis

en: Entity
pl: Encja

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Raw output
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe

en: You have no fields. Add some to your view.
pl: Brak pól. Należy dodać kilka do widoku.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
pl: Identyfikator systemowy może zawierać wyłącznie litery, cyfry, myślniki i znaki podkreślenia.

en: All field aliases must be unique
pl: Wszystkie aliasy pól muszą być unikalne

en: Use entities as row data.
pl: Użycie encji jako danych wiersza.

en: Use fields as row data.
pl: Użycie pól jako danych wiersza

en: Alias for @id
pl: Alias dla @id

en: Raw output for @id
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe dla @id
