GraphQL Views (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Field
ta: புலம்

en: String
ta: சொல்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Boolean
ta: பூலியன்

en: Alias for @id
ta: @id யின் மறுபெயர்
