GraphQL Views (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Field
uk: Поле

en: Fields
uk: Поля

en: String
uk: Рядок

en: Entity
uk: Сутність

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Alias
uk: Синонім

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Int
uk: Ціле

en: Raw output
uk: Необроблене виведення

en: You have no fields. Add some to your view.
uk: Поля відсутні. Додайте поля до виду.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
uk: Машинна назва має містити лише латинські літери, цифри, дефіси та символи підкреслювання.

en: All field aliases must be unique
uk: Усі синоніми полів мають бути унікальними

en: Use entities as row data.
uk: Використовувати сутності як рядкові дані.

en: Use fields as row data.
uk: Використовувати поля як рядкові дані.

en: Alias for @id
uk: Синонім для @id

en: Raw output for @id
uk: Необроблене виведення для @id
