GraphQL Views (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Alias
bo: མིང་གཞན
