GraphQL Views (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Fields
nl: Velden

en: String
nl: Tekenreeks

en: Entity
nl: Entiteit

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Raw output
nl: Ruwe uitvoer

en: You have no fields. Add some to your view.
nl: Er zijn geen velden. Voeg een veld toe aan het overzicht.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
nl: De systeemnaam mag alleen letters, cijfers, koppeltekens en onderstrepingstekens bevatten.

en: All field aliases must be unique
nl: Alle veldaliassen moeten uniek zijn

en: Use entities as row data.
nl: Gebruik entiteiten als rijdata.

en: Use fields as row data.
nl: Velden als rij-data gebruiken.

en: Alias for @id
nl: Alias voor @id

en: Raw output for @id
nl: Onbewerkte uitvoer voor @id
