GraphQL Views (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Field
sk: Pole

en: Fields
sk: Polia

en: String
sk: Reťazec

en: Entity
sk: Entita

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Boolean
sk: Logické hodnoty
