GraphQL Views (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Field
sl: Polje

en: String
sl: Niz

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Boolean
sl: Logična vrednost
