GraphQL Views (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Field
eo: Kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: String
eo: Signovico

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Boolean
eo: Bulea valoro
