GraphQL Views (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Field
he: שדה

en: Fields
he: שדות

en: String
he: מחרוזת

en: Entity
he: יישות

en: Float
he: צף

en: Alias
he: מיקום

en: Boolean
he: בוליאני
