GraphQL Webform (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Depth
da: Dybde

en: Property
da: Egenskab

en: Webform
da: Webformular

en: Webform Settings
da: Webform indstillinger

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.

en: The specified file %name could not be uploaded.
da: Den valgte fil %name kan ikke uploades.

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
da: Filen %file kunne ikke gemmes fordi upload-processen ikke blev færdig.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
da: Filen %file kan ikke gemmes, fordi den overskrider %maxsize, som er den maksimale tilladte størrelse for overførte filer.

en: Webform elements
da: Webform elementer
