GraphQL Webform (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Depth
pl: Głębokość

en: Property
pl: Właściwość

en: Webform
pl: Formularz

en: Webform Settings
pl: Ustawienia webform

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Webform Submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
pl: Plik %file nie mógł zostać zapisany ponieważ wysyłanie nie zostało ukończone.

en: Any value
pl: Dowolna wartość

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
pl: Plik %file nie mógł zostać zapisany ponieważ przekracza %maxsize, maksymalny dozwolony rozmiar wysyłanych plików.
