Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Weight
ast: Pesu

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu

en: Filters
ast: Filtros

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
