Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Vocabulary name
de: Vokabularname

en: Filters
de: Filter

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Graph
de: Diagramm

en: About
de: Über

en: graph
de: Schaubild

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
de: Keine Vokabulare verfügbar. <a href="@link">Vokabular hinzufügen</a>.

en: Dot
de: Punkt
