Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
