Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Weight
fa: وزن

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: Filters
fa: فیلترها

en: Workflow
fa: جریان کار

en: About
fa: درباره

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fa: هیچ واژگانی در دسترس نیست. یک <a href="@link">واژگان اضافه کنید</a>.
