Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Weight
is: Vekt

en: Vocabulary name
is: Navn á orðasavni

en: Filters
is: Filtur

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: About
is: Um
