Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Filters
gl: Filtros

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: About
gl: Información

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles. <a href="@link">Engadir vocabulario</a>.
