Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Filters
he: מסננים

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: About
he: אודות
