Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Weight
it: Peso

en: Vocabulary name
it: Nome del vocabolario

en: Filters
it: Filtri

en: About
it: Informazioni

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
it: Nessun vocabolario disponibile. <a href="@link">Aggiungi vocabolario</a>.
