Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Graph
kn: ನಕ್ಷೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
