Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: About
nl: Over

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
nl: Geen woordenboek beschikbaar. <a href="@link">Voeg woordenboek toe</a>.

en: Dot
nl: Stip
