Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Weight
ro: Greutate

en: Vocabulary name
ro: Nume clasificare

en: Filters
ro: Filtre

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: About
ro: Despre
