Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Weight
ru: Вес

en: Vocabulary name
ru: Имя словаря

en: Filters
ru: Фильтры

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: About
ru: Информация

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ru: Нет доступных словарей. <a href="@link">Добавить словарь</a>.

en: Dot
ru: Пунктир
