Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Filters
sk: Filtre

en: Workflow
sk: Postup práce

en: About
sk: Informácie o

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne slovníky. <a href="@link">Pridať slovník</a>.
